Uit de nagelaten meditaties van ds. F. Bakker (1919-1964) is dit geschenkboekje samengesteld. Het is bijzonder geschikt voor zieken en hen die in moeite of zorg verkeren.  

Opvallend is de hartelijke en pastorale toon. Keer op keer wijst ds. Bakker naar de Heere bij Wie alleen hulp te vinden is. Hoe groot de moeiten en zorgen ook zijn, er is een plaats bij Hem. Zelfs voor hen die niet bidden kunnen!

Bij U alleen

Bij U alleen

Auteur:Bakker, F.
Schrijf een review
Genre:Theologie
ISBN:978 90 336 3072 9
Druk:1e druk 2011
Prijs: € 10,90
  • Beschrijving
  • Eerste hoofdstuk
  • Recensies

Uit de nagelaten meditaties van ds. F. Bakker (1919-1964) is dit geschenkboekje samengesteld. Het is bijzonder geschikt voor zieken en hen die in moeite of zorg verkeren.  

Opvallend is de hartelijke en pastorale toon. Keer op keer wijst ds. Bakker naar de Heere bij Wie alleen hulp te vinden is. Hoe groot de moeiten en zorgen ook zijn, er is een plaats bij Hem. Zelfs voor hen die niet bidden kunnen!

Reformatorische Omroep september 2011:

Ds. F. Bakker, overleden 1964, is onder ons bekend o.a. door het boekje Gebedsgestalten. In dit keurig uitgevoerde geschenkboekje vinden we een selectie uit de meditaties, die in het  bijzonder geschikt zijn voor zieken en hen die in moeite of zorg verkeren. Uit al deze bijdragen spreekt de hartelijke en pastorale toon van ds. Bakker. Bij de Heere alleen is hulp te verkrijgen

Deze zakformaatuitgave is heel geschikt om voor jezelf te lezen en om te geven aan mensen die de gevolgen van de zonden elke dag weer ervaren. En voor wie van ons geldt dat niet.

Ik geef enkele citaten:

‘Hoe kunt u nu weten of uw lijden onder Gods liefde valt? Dat is nu de grote vraag waaronder een kruisdrager gebukt kan gaan en die hem nog méér kan wegen dan het kruis zelf. Dat Lazarus ziek was, was tenslotte het ergste nog niet, maar hoe hadden ze het nu met Jezus’ liefde. dat was de grootste vraag. Het moet ook hier uit de vrucht blijken of God u slaat uit liefde of niet .’(15/16)

‘Is iemand onder u in lijden? Dat hij bidde. Dat wil zeggen: Dat hij bidde om genade. Dat is wel het beste, omdat elk lijden een vrucht van de zonde is. Dat hij bidde om berusting, omdat het niet van mensen is aangedaan. Dat hij bidde om troost, omdat de tegenspoed met God beter is dan de voorspoed zonder God. Dat hij voor alles bidden om een gebed , omdat hij van zichzelf een biddeloos mens is’(19).

Van harte aanbevolen.

Drs. I.A. Kole

 

 

Wat vindt u van dit boek?

Beschrijf uw ervaring met dit boek:

Uw gegevens:



Type de letters en cijfers van de afbeelding.Captcha Code
 

Koop dit boek

Ik wil dit boek in de boekhandel kopen, zoek voor mij de dichtstbijzijnde boekhandels:

Online bestellen

Recente prijsverlagingen

De beestenboel

Van € 7,20Nu € 4,95

De ergernis van het kruis

Van € 19,90Nu € 9,95

Nieuws

Bloemenmozaiek boekomslag Nieuwe liefde

Bloemenmozaiek boekomslag Nieuwe liefde

Presentatie Dinneke van den Dikkenberg

Presentatie Verder koken zonder E-nummers

Uitslag Wedstrijdpuzzel

UIt de goede inzendingen van de wedstrijdpuzzel in de jeugdboekencatalogus zijn de inzendingen getrokken.

Uitslag verhalenwedstrijd

De uitslag van de verhalenwedstrijd over het thema 'Lef' die in de jeugdboekencatalogus 2011/2012 stond, is inmiddels bekend.

Bekijk de presentatie van het boek 'Onze Vorstin'

Voor het EO-programma 'Blauw Bloed' zijn opnamen gemaakt tijdens de presentatie van het boek 'Onze Vorstin'. Bekijk hier het betreffende deel van de uitzending van zaterdag 22 oktober 2011.

Verzamelalbum voor Banierstickers

In elk Banier jeugdboek zit een boekenlegger met vier stickers. Spaar ze allemaal, print dit album en plak ze er op de juiste plaats in. Dan weet je meteen wie of wat er op de stickers staat!

Stickerwedstrijd

In elk Banier jeugdboek zit vanaf nu een boekenlegger met vier grote stickers. Daar staan dieren op, maar ook auto’s, vliegtuigen en helikopters. In de Lifelinerserie zitten natuurlijk vliegtuigen en in de serie Lisa en Summer vind je paardenstickers. Die stickers kun je sparen en in het verzamelalbum plakken. Er zijn 27 verschillende boekenleggers, met in totaal 108 stickers. Spaar ze allemaal!

Cursussen

Augustinus - De stad Gods

Online cursus

Deze cursus is bedoeld voor iedereen die de betekenis van dit boek voor de actualiteit van vandaag wil begrijpen en toepassen.

€190,-

cursus-prijs-stikker.png

meer info

de-stad-van-God.png

‘Het zien op Jezus’

Schriftelijke cursus

Ambrosius’ bekendste werk is ‘Het zien op Jezus’. Aan de hand van ruim tweeduizend vragen werkt u op een prettige, maar vooral leerzame manier dit prachtige werk door.

€190,-

cursus-prijs-stikker.png

meer info

de-stad-van-God.png

‘De Institutie’

Online of schriftelijke cursus

De institutie van Calvijn bestuderen in uw eigen tempo, via internet of schriftelijk. Dat is heel eenvoudig met de Baniercursussen.

€190,-

cursus-prijs-stikker.png

meer info

de-institutie.png

De ‘Redelijke Godsdienst’

Online of schriftelijke cursus

In zijn ‘Redelijke Godsdienst’ wil Wilhelmus à Brakel ons laten zien wat de redelijke godsdienst voor ons leven betekent. 

€190,-

cursus-prijs-stikker.png

meer info

de-redelijke-godsdienst.png